Tasfiyelik eşya satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Cilvegözü ve Bakırköy İşletme…

  • Yazı boyutu
Tasfiyelik eşya satışları
  -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Cilvegözü ve
  Bakırköy İşletme…

Tasfiyelik eşya satışları -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Cilvegözü ve Bakırköy İşletme Müdürlükleri'nde bulunan, değeri 10 lira ile 305 bin lira arasında değişen toplam 68 grup tasfiyelik hale gelmiş eşyaları ihale ile satacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Cilvegözü ve Bakırköy İşletme Müdürlükleri'nde bulunan tasfiyelik hale gelmiş bazı eşyaları ihale ile satacak.
     Konuya ilişkin duyuru Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 10 lira ile en çok 305 bin 290,84 lira arasında değişen, aralarında cep telefonu aksesuarı, akü, telsiz, muhtelif araç aksamı, LCD televizyon, seramik, MP3, MP4, hurda bakır ve tel ile plastik otobüs tampon ve aksamının da bulunduğu 42 grup eşyayı, açık artırma suretiyle "Gündüz Caddesi Antakya/Hatay" adresindeki Nikah ve Oda Tiyatrosu Salonu'nda 5 Şubat 2013 tarihinde saat 10.00'da satışa sunacak.
     İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Bakırköy İşletme Müdürlüğü de, satışa esas bedeli en az 26,13 lira ile en çok 88 bin 140,57 lira arasında değişen aralarında kalıp yağı, elektronik malzeme, tekstil malzemesi, mensucat, aydınlatma cihazı, akümülatör, otomobil göstergesinin de olduğu 26 grup eşyayı, açık artırma suretiyle "Yeşilköy Mahallesi, Yeni Havaalanı Yolu No. 1 Bakırköy/İstanbul" adresindeki ihale salonunda 29 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     İlgililer, "Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi" ve eklerini 10 lira karşılığında ilgili işletme müdürlüklerinden ya da bölge müdürlüklerinden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir