Tarım ve Hayvancılık Fuarı 70 bin ziyaretçi ağırladı -Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı…

  • Yazı boyutu
Tarım ve Hayvancılık Fuarı 70 bin ziyaretçi ağırladı
  -Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı…

Tarım ve Hayvancılık Fuarı 70 bin ziyaretçi ağırladı -Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Başaranhıncal: -"Fuarın, katılımcı ve ziyaretçi sayısı göz önüne alındığında il ve bölgesel düzeyden çıkıp, ulusal düzeyde bir fuar haline geldiği görülmekte"

Çorum'da 29 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk, Gıda, Sera, Tohum, Süt Endüstrisi ve Fidancılık Fuarı'nı 70 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi.
     Fuarın organizasyonu ile ilgilenen şirketin yetkilileri Fevzi Atasagun ve Mustafa Demirtaş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal'ı ziyaret ederek, fuara verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.
     Atasagun, 29 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara 35 ilden 200 firmanın katıldığını ifade ederek, fuarda yeni teknoloji ürünü traktörler, biçerdöverler, toprak işleme, ekim dikim makineleri, mode sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili mode alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet ve ekipmanlarının sergilendiğini belirtti.
     TSO Fuar ve Sergi Kompleksi'nde dört gün açık kalan fuarı 35 ilden 70 bine yakın kişinin ziyaret ettiğini dile getiren Atasagun, hem açılan stant sayısı hem de ziyaretçi sayısı ile başarılı bir şekilde tamamlanan fuarın, her açıdan verimli geçtiğini kaydetti.
     TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal da fuara gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "Fuarın, katılımcı ve ziyaretçi sayıları göz önüne alındığında il ve bölgesel düzeyden çıkıp, ulusal düzeyde bir fuar haline geldiği görülmekte" dedi.
     Fuarın, kentte bundan sonraki süreçte doğru tespitlerle yapılacak ihtisas fuarları için önemli bir gösterge olduğunun altını çizen Başaranhıncal, "İhtisas fuarlarında doğru organizasyon firması ile çalışılması durumunda ilimizin diğer ihtisas alanlarında da fuarlar yapması, önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 344 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir