Tarım Kredi Kooperatifleri'ne 234 ziraat mühendisi alındı -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri…

  • Yazı boyutu
Tarım Kredi Kooperatifleri'ne 234 ziraat mühendisi alındı
  -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri…

Tarım Kredi Kooperatifleri'ne 234 ziraat mühendisi alındı -Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Kutlu: "Çiftçilerin hayatını kolaylaştırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz"

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri'ne 234 ziraat mühendisi alındığı bildirildi.
     Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Abdullah Kutlu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin en büyük tarım ailesi olduklarını, çiftçilerin hayatını kolaylaştırabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.
     Türkiye'nin dört bir yanında hizmet verdiklerini anlatan Kutlu, "Yaptığımız yeniliklerle hizmetleri çiftçimizin ayağına kadar götürüyoruz. Ortağımız tarlasında her türlü hizmeti kolaylıkla alabiliyor" ifadesini kullandı.
     Çiftçilere daha iyi hizmet verebilmek için Balıkesir, İzmir, Kayseri, Malatya, Sivas, Mersin, Antalya Tekirdağ, Sakarya, Erzurum, Kütahya, Konya, Samsun ve Trabzon bölge birliklerinde toplam 234 ziraat mühendisi daha istihdam ettiklerini kaydeden Kutlu, "Yeni ziraat mühendislerimiz sahada ortaklarımızın doğru ve kaliteli tarım yapmaları için çalışacak" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 173 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir