Özbir Gıda

  merkez sakarya ( / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2786464 090-264-2786464
  tolga caner (Firma Sahibi / Ortağı)

  Tarhana

  • İlan Sahibi : tolga caner
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Sakarya
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 4 Ocak 2009 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 4 Aralık 2009 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Catering

  Tarhana İlan Açıklaması

  Firmamız 2005 yılında Sakarya İlinde Sağlık ve Gıda sektörün de faaliyet höstermeye başlamıştır. Aile Şirketi temelinde 4 yıldan beri gıda endüstrisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

  Kuruluşumuz 2005 yılında özellikle TARHANA çorba ve Bakliyat konusunda ÖZBİR GIDA LTD.ŞTİ ismini alarak faaliyetlerinde dürüstlük,güvenirlilik ve koşulsuz müşteri menuniyet temelinde siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmiştir.

  Firmamız, TARHANA çorba ve Bakliyat konusunda üretici ihracatçı ve ithalatcı posisyonu ile piyasada faaliyet fösterir.Ana faaliyet konusunu oluşturan ögeler, tüm boy ve tiplerde Tarhana çorba,nohut,kırmızı mercimek,yeşil mercimek,fasulye,barbunya,pirinç,buğday unu,bulgur,patlayan mısır ve benzeri gıda maddeleridir.

  Firmamız Tarhana çorba yı imal etmekde olup,gıda maddelerini hammadde olarak temin edip,çeşitli makinalar vasıtasıyla temizleme eleme boyutlarına ayırma kırma ve paketleme işlemlerini 4 yılın verdiği iş tecrübesi temelinde ve hassasiyetle yapıp dünya pazarına tescilli ticari markamız olan ÖZBİR GIDA olarak sunar.

  Kuruluşumuz çağımızın gerekliliği olan,toplam kalite ve tam zamanında üretim metodlarının prensiplerine göre üretim ve pazarlama yapar.Fünyaca kabul görmüş bu prensipleri,markamız temelinde daimi olarak sunmayı tahüt eder.

  Tüm ÖZBİR GIDA ürünlerinin üzerinde yazdığı gibi " içindekine güveniyoruz "

  Saygılarımızla;
  ÖZBİR GIDA


  Bugün 2 ziyaretçi (30 klik) kişi burdaydı!

  Tümünü göster
  Özbir Gıda
  merkez sakarya ( / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2786464
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir