TAPDK Başkanlığına Suat Evcimen atandı

  • Yazı boyutu
TAPDK Başkanlığına Suat Evcimen atandı

TAPDK Başkanlığına Suat Evcimen atandı

Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu (TAPDK) Başkanlığına, Maliye Bakanlığı'nın aday gösterdiği Suat Evcimen atandı.
     TAPDK Başkan ve üyeliklerine atamalar yapıldı. Konuya ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Maliye Bakanlığı'nın aday gösterdiği Suat Evcimen, TAPDK Başkanı olurken, Başkan vekilliğine de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca aday gösterilen Seyit Ali Durmuş getirildi.
     TAPDK üyeliklerine ise Şanal Tosun (Sağlık Bakanlığı), Murat Doğanay (Ekonomi Bakanlığı), İrfan Dilsiz (Hazine Müsteşarlığı), Ahmet Bahadır Sezgin (Türkiye Ziraat Odaları Birliği), Mustafa Yılmazer (Gayrimenkul A.Ş. Genel Müdürlüğünün ilgilendirildiği Bakanlık)
     TAPDK Başkanı Mehmet Küçük ile 7 üyenin görev süresi 25 Eylül 2012'de dolmuştu.
     TAPDK üyesi Küçük 10.05.1965 tarihinde Çorum'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1989 yılında mezun olan Suat Evcimen evli ve bir çocuk babası.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir