1.yıl

  Tandoğan York Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan York Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan york servisi,tandoğanda york servisi,york tandoğan servisi,york servisi tandoğan,ankara tandoğanda york servisi,tandoğanda york beyaz eşya servisi,tandoğanda york klima servisi,tandoğanda york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  York ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan york servisi size bir telefon kadar yakındır.

  York tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda york beyaz eşya servisi,tandoğan york kombi servisi,ve tandoğan york klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada york servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili york servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  York ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan york servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan york servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü york tandoğan york servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir