1.yıl

  Tandoğan Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan sunny servisi,tandoğanda sunny servisi,sunny tandoğan servisi,sunny servisi tandoğan,ankara tandoğanda sunny servisi,tandoğanda sunny beyaz eşya servisi,tandoğanda sunny klima servisi,tandoğanda sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Sunny ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan sunny servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sunny tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda sunny beyaz eşya servisi,tandoğan sunny kombi servisi,ve tandoğan sunny klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sunny servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sunny servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sunny ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sunny servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan sunny servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sunny tandoğan sunny servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir