1.yıl

  Tandoğan Sharp Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Sharp Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan sharp servisi,tandoğanda sharp servisi,sharp tandoğan servisi,sharp servisi tandoğan,ankara tandoğanda sharp servisi,tandoğanda sharp beyaz eşya servisi,tandoğanda sharp klima servisi,tandoğanda sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Sharp ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan sharp servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sharp tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda sharp beyaz eşya servisi,tandoğan sharp kombi servisi,ve tandoğan sharp klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sharp servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sharp servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sharp ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sharp servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan sharp servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sharp tandoğan sharp servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir