1.yıl

  Tandoğan Profilo Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Profilo Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan profilo servisi,tandoğanda profilo servisi,profilo tandoğan servisi,profilo servisi tandoğan,ankara tandoğanda profilo servisi,tandoğanda profilo beyaz eşya servisi,tandoğanda profilo klima servisi,tandoğanda profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Profilo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan profilo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Profilo tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda profilo beyaz eşya servisi,tandoğan profilo kombi servisi,ve tandoğan profilo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada profilo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili profilo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Profilo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan profilo servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan profilo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü profilo tandoğan profilo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir