1.yıl

  Tandoğan Miele Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Miele Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan miele servisi,tandoğanda miele servisi,miele tandoğan servisi,miele servisi tandoğan,ankara tandoğanda miele servisi,tandoğanda miele beyaz eşya servisi,tandoğanda miele klima servisi,tandoğanda miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Miele ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan miele servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Miele tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda miele beyaz eşya servisi,tandoğan miele kombi servisi,ve tandoğan miele klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada miele servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili miele servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Miele ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan miele servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan miele servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü miele tandoğan miele servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  t

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir