1.yıl

  Tandoğan Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan lg servisi,tandoğanda lg servisi,lg tandoğan servisi,lg servisi tandoğan,ankara tandoğanda lg servisi,tandoğanda lg beyaz eşya servisi,tandoğanda lg klima servisi,tandoğanda lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Lg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan lg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Lg tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda lg beyaz eşya servisi,tandoğan lg kombi servisi,ve tandoğan lg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada lg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili lg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Lg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lg servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan lg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü lg tandoğan lg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir