1.yıl

  Tandoğan Hoover Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Hoover Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan hoover servisi,tandoğanda hoover servisi,hoover tandoğan servisi,hoover servisi tandoğan,ankara tandoğanda hoover servisi,tandoğanda hoover beyaz eşya servisi,tandoğanda hoover klima servisi,tandoğanda hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Hoover ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan hoover servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hoover tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda hoover beyaz eşya servisi,tandoğan hoover kombi servisi,ve tandoğan hoover klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hoover servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hoover servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hoover ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hoover servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan hoover servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hoover tandoğan hoover servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir