1.yıl

  Tandoğan Generalelectric Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Generalelectric Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan generalelectric servisi,tandoğanda generalelectric servisi,generalelectric tandoğan servisi,generalelectric servisi tandoğan,ankara tandoğanda generalelectric servisi,tandoğanda generalelectric beyaz eşya servisi,tandoğanda generalelectric klima servisi,tandoğanda generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda generalelectric beyaz eşya servisi,tandoğan generalelectric kombi servisi,ve tandoğan generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric tandoğan generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir