1.yıl

  Tandoğan Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan franke servisi,tandoğanda franke servisi,franke tandoğan servisi,franke servisi tandoğan,ankara tandoğanda franke servisi,tandoğanda franke beyaz eşya servisi,tandoğanda franke klima servisi,tandoğanda franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Franke ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan franke servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Franke tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda franke beyaz eşya servisi,tandoğan franke kombi servisi,ve tandoğan franke klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada franke servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili franke servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Franke ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan franke servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan franke servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü franke tandoğan franke servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir