1.yıl

  Tandoğan Eca Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Eca Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan eca servisi,tandoğanda eca servisi,eca tandoğan servisi,eca servisi tandoğan,ankara tandoğanda eca servisi,tandoğanda eca beyaz eşya servisi,tandoğanda eca klima servisi,tandoğanda eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Eca ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan eca servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Eca tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda eca beyaz eşya servisi,tandoğan eca kombi servisi,ve tandoğan eca klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada eca servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili eca servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Eca ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan eca servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan eca servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü eca tandoğan eca servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir