1.yıl

  Tandoğan Carrier Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Carrier Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan carrier servisi,tandoğanda carrier servisi,carrier tandoğan servisi,carrier servisi tandoğan,ankara tandoğanda carrier servisi,tandoğanda carrier beyaz eşya servisi,tandoğanda carrier klima servisi,tandoğanda carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Carrier ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan carrier servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Carrier tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda carrier beyaz eşya servisi,tandoğan carrier kombi servisi,ve tandoğan carrier klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada carrier servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili carrier servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Carrier ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan carrier servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan carrier servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü carrier tandoğan carrier servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir