1.yıl

  Tandoğan Bosch Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Tandoğan Bosch Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  tandoğan bosch servisi,tandoğanda bosch servisi,bosch tandoğan servisi,bosch servisi tandoğan,ankara tandoğanda bosch servisi,tandoğanda bosch beyaz eşya servisi,tandoğanda bosch klima servisi,tandoğanda bosch kombi servisi,ankarada bosch servisleri,bosch ankara servisleri
  Bosch ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan tandoğan bosch servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Bosch tandoğan servisi olarak aynı zamanda tandoğanda bosch beyaz eşya servisi,tandoğan bosch kombi servisi,ve tandoğan bosch klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada bosch servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili bosch servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Bosch ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan bosch servisi Tandoğan da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  tandoğan bosch servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü bosch tandoğan bosch servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir