Taimaksan Makina

  Cicoz Yolu 67/3 (Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6794610 -- --
  vahab hashemi (Active Sales Representative)

  Taimaksan Makina Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Taimaksan firma olarak uzun yıllıardır CNC tecrübesine sahip uzman kadrosuyla sanayicinin ve ülkemiz sanayisinin gelişmesinde katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Faaliyet alanlarımız; CNC Otomat, CNC Torna ve CNC İşleme Merkezlerinin satışı ve satış sonrası servis hizmetini gerçekleştirmektir.Bunun yanısıra TAKIM BILEME makinalarının satışınıda gerçekleştirmektedir.
  Taimaksan sanayicinin amaçlarına uygun ,gerçekten ihtiyacı olan makinayı alabilmesini ve doğru tercih yapmasını öngören satış politikasını ilke edinmiştir. Bu nedenle vaad etmeyen yerine getiren, sebep değil sonuç odaklı, eleştiriye açık ancak çözüm arayan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan kuruluş olma gayretindedir.Satış sonrası hizmetlerimizde ise 2 yıl boyunca ful servis ve yedek parça garantisi vererek müşteri mağduriyetini minimuma indirmeyi görev saymaktayız.
  Taimaksan olarak siz değerli sanayici ve imalatçılarımızın daima yanınızda ve hizmetinizde olduğumuzu belirtir,her türlü istek,öneri ve görüşlerinizi samimiyetle bekler,iyi çalışmalar dileriz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Taimaksan Makina
  Cicoz Yolu 67/3 (Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6794610 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir