Tailwind Havayolları'na Gazipaşa'ya uçuş izni verildi

  • Yazı boyutu
Tailwind Havayolları'na Gazipaşa'ya uçuş izni verildi

Tailwind Havayolları'na Gazipaşa'ya uçuş izni verildi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından Tailwind Havayolları'na Gazipaşa Havalimanı'na uçuş izni verildi.
     Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Gazipaşa Havalimanı'na sefer yapmak üzere SHGM'ye başvuruda bulunan Tailwind Havayollarının, büyük gövdeli uçakların havaalanına inmesine yönelik prosedür ve simülatör şartını yerine getirerek iniş izni almaya hak kazandığı belirtildi.
     Boeing 737-400 uçakları ile Gazipaşa Havalimanı'na sefer yapmak üzere izinlendirilen Tailwind Havayolları ile toplam 3 işletme havaalanına uçuş için yetkilendirildiğinin ifade edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Başvuruda bulunan diğer işletmelerin, simülatör testi ve eksik prosedürlerini tamamlamaya yönelik çalışmaları devam etmekte olup, tüm süreçleri eksiksiz tamamlamaları akabinde uçuş izinleri verilmektedir."
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir