Suriye'nin internete erişim sorunu -Türk Telekom: -"Türk Telekom olarak Suriye Telekom'a…

  • Yazı boyutu
Suriye'nin internete erişim sorunu
     -Türk Telekom:
     -"Türk Telekom olarak Suriye Telekom'a…

Suriye'nin internete erişim sorunu -Türk Telekom: -"Türk Telekom olarak Suriye Telekom'a verdiğimiz servislerde, 11 Ağustos'tan bu yana kesintiler yaşanmaktadır, ancak sorun bütünüyle Suriye'nin kendi fiber optik altyapısında yaşanan kesintilerden kaynaklanmaktadır"

Türk Telekom tarafından, Suriye'nin yaşadığı internete erişim sorununa ilişkin, "Türk Telekom olarak Suriye Telekom'a verdiğimiz servislerde, 11 Ağustos'tan bu yana kesintiler yaşanmaktadır, ancak sorun bütünüyle Suriye'nin kendi fiber optik altyapısında yaşanan kesintilerden kaynaklanmaktadır" açıklaması yapıldı.
     Türk Telekom açıklamasında, bugün bazı gazete ve internet haber sitelerinde yer alan "Türkiye Suriye'nin fişini çekti" başlıklı, Türk Telekom'un Suriye'deki internet bağlantısını kestiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.
     Açıklamada, Suriye'de yaşanan internet kesintilerinde, Türk Telekom'un herhangi bir müdahalesinin kesinlikle söz konusu olmadığı belirtilerek, "Türk Telekom olarak Suriye Telekom'a verdiğimiz servislerde, 11 Ağustos'tan bu yana kesintiler yaşanmaktadır, ancak sorun bütünüyle Suriye'nin kendi fiber optik altyapısında yaşanan kesintilerden kaynaklanmaktadır" ifadeleri kullanıldı.
    
    
    

Bu haberi 194 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir