Köprü Kurumsal Sorumluluk Ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

  Av.Süreyya Ağaoğlu Sok No:72/6 Teşvikiye (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-532-5596381 090-212-2886907 090-535-0218501
  İdil Ander (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Sürdürülebilirliğe İlk Adım Sosyal Sorumluluk Projesi Devam Ediyor

  • İlan Sahibi : İdil Ander
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Şişli
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 2 Mart 2012 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Ocak 2013 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Danışmanlık

  Sürdürülebilirliğe İlk Adım Sosyal Sorumluluk Projesi Devam Ediyor İlan Açıklaması

  Özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarında kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik bilincinin geliştirilmesi ve başarılı uygulamaların yaygınlaştırılması amacı ile Köprü Danışmanlık tarafından “Sürdürülebilirliğe İlk Adım” isimli sosyal sorumluluk projesi geliştirilmiştir.

  “Sürdürülebilirliğe İlk Adım” sosyal sorumluluk projesi, tüm sektörlerin ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluğundan yola çıkarak kurum ve kuruluşları ücretsiz kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik eğitimleri ile buluşturuyor. Eğitim programları, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ile ilgili temel konu alanlarını, paydaş katılımını, küresel standartları ve sektörlere özel birçok başarılı örneği içermektedir.

  Köprü Danışmanlık, “Sürdürülebilirliğe İlk Adım” sosyal sorumluluk projesi eğitim programlarını sürdürülebilir yapıların hayata geçirilmesi sürecinde temel bir konu olarak görmektedir. Kurumsal sorumluluk uygulamalarına bütünsel yaklaşımı sağlamayı hedefleyen “Sürdürülebilirliğe İlk Adım” projesi, özel sektörün, sivil toplum kuruluşlarının ve kamunun faaliyet alanlarına ve yapılarına göre yenilikçi yaklaşımlar geliştirmesini sağlayarak Türkiye’nin 2023 hedeflerine katkıda bulunacaktır.

  Sürdürülebilirliğe İlk Adım projesi kapsamında eğitim almak isteyen iş dünyası, kamu ve STK temsilcilerinin aşağıdaki eğitim modüllerinden bir tanesini seçerek Köprü Danışmanlık yetkilileri ile iletişime geçmesi yeterlidir.

  Detaylı Bilgi için: http://www.kopruistanbul.com

  Tümünü göster
  Köprü Kurumsal Sorumluluk Ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı
  Av.Süreyya Ağaoğlu Sok No:72/6 Teşvikiye (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-532-5596381 / 090-535-0218501
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir