"Sürdürülebilir Markalar Konferansı" İstanbul'da yapılacak

  • Yazı boyutu
"Sürdürülebilir Markalar Konferansı" İstanbul'da yapılacak

"Sürdürülebilir Markalar Konferansı" İstanbul'da yapılacak

Uluslararası "Sustainable Brands -Sürdürülebilir Markalar Konferansı" 16-17 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşecek.
     Konferansa ilişkin yapılan açıklamaya göre, geçen yıl "Sürdürülebilir Markalar Konferansı" adıyla düzenlenen konferans, uluslararası bir açılım ile bu yıl ilk kez Sustainable Brands çatısı altında gerçekleştirilecek. Sürdürülebilir markaların yaratıcıları, San Diego, Londra ve Rio'dan sonra artık İstanbul'da bir araya gelecek.
     Sürdürülebilir yaşam planı ile sürdürülebilir büyüme konusunda çalışmalar sergileyen Unilever Türkiye'nin stratejik ortaklığı ile 16-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek konferans, farklı disiplinlerden ve vizyonlardan farklı bakış açısına sahip tüm tarafları, "Dünyayı geleceğini düşünen markalarla yeniliyoruz" mottosuyla buluşturacak.
     İki gün sürecek konferansta, İstanbul'da marka stratejileri, iletişim stratejileri, tasarımda global pazar trendleri, yenilikçi araştırmalar ve inovasyon çalışmalarının paylaşılacağı konferans, sürdürülebilir ekonomide çözümler ve stratejilerin ortaya konduğu bir platform olacak.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir