Süper Loto talihlisi ikramiyesini aldı

  • Yazı boyutu
Süper Loto talihlisi ikramiyesini aldı

Süper Loto'da, 7 hafta devrettikten sonra ikramiye tutarının yaklaşık 13,3 milyon liraya çıktığı geçtiğimiz hafta, 6 rakamını bilen iki talihliden biri olan Bursa talihlisi adına Vakıfbank Bursa Cumhuriyet Şubesi Müdürü Osman Demir, bugün Milli Piyango İdaresi'ne gelerek ikramiye çekini aldı.

     Demir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Bursalı talihlinin orta yaşın üstünde bir çiftçi olduğunu söyledi. Demir, talihlinin kazandığı paranın bir kısmıyla borçlarını ödemeyi, yurtdışı seyahati gerçekleştirmeyi, bir kısmıyla da gayrimenkul almayı planladığını söyledi.
     Talihlinin Süper Loto kuponunu makineye "sen seç" yöntemiyle oynattığını belirten Demir, talihlinin zaman zaman şans oyunları oynadığını ve Cuma günü sabahı da banka şubesine gelerek ikramiye kazandığını söylediğini ifade etti.
     Demir, daha sonra Milli Piyango Muhasebe ve Mali İşler Dairesi Başkanı Ergun Gürel'in elinden 6 milyon 678 bin 153 lira 90 kuruşluk ikramiye çekini aldı. Gürel, Süper Loto'nun diğer talihlisinin Konya Selçuklu'dan çıktığını, fakat şimdiye kadar ikramiyesini almaya gelmediğini söyledi.
    
    
    


Bu haberi 525 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir