As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri

  Karayolları Mah. Hekimsuyu Cad. 559.Sok. No:10 Küçükköy (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5371383 090-212-5370683
  As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri (Firma Sahibi / Ortağı)

  Sun Screen Perde(güneş Kirici)

  • Ürün Adı : Sun Screen Perde(güneş Kirici)

  Ürün Hakkında

  Sunscreen (Güneş Kırıcı) Kumaş Stor Perde

  Son yıllarda oldukça sık bir kullanım alanı bulan sun screen kumaşların ithalatçısı konumunda olan firmamızın miktar ve renk çeşitliliği açısından Türkiye piyasasının en büyük stoklarına sahiptir.
  İçinde bulunan cam elyafı sayesinde güneş ısısını oldukça yüksek bir oranda engellerken gözenekli yapısı sayesinde güneş ışığından maksimum oranda faydalanmayı sağladığı gibi aleve karşıda dayanıklıdır.
  Firmamız tarafından ithal edilerek toptan ve perakende satışı gerçekleştirilen sun screen kumaşlardan imal edilen perdeler özellikle uzun ömürlü kullanım olanağı, temizlenme kolaylığı ve renk çeşitliliği ile son yıllarda en çok tercih edilen kumaş stor perde türüdür.Evlerde ,işyerlerinde otel,banka vb. bir çok mekanda tek başına kullanılabileceği gibi diğer perdelerle birlikte de kullanılma olanağı mevcuttur.
  Diğer kumaş stor perde uygulamalarında olduğu gibi, perde eteklerine işleme ,boncuk ve su taşı uygulanması mümkün olduğu gibi digital baskılı resimlerinde perde üzerinde kullanılması mümkündür.Yaylı,zincirli ve motorlu uygulanabilmektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  As Stor Dekorasyon Ve Perde Sistemleri
  Karayolları Mah. Hekimsuyu Cad. 559.Sok. No:10 Küçükköy (Gaziosmanpaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5371383
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir