Sümer Holding'e ait taşınmazların satışı -Ankara'nın Çukurambar Mahallesi'nde bulunan 2 parça…

  • Yazı boyutu
Sümer Holding'e ait taşınmazların satışı
  -Ankara'nın Çukurambar Mahallesi'nde bulunan 2
  parça…

Sümer Holding'e ait taşınmazların satışı -Ankara'nın Çukurambar Mahallesi'nde bulunan 2 parça arazinin satışı, "satış" ve "pazarlık" yöntemiyle yapılacak

Sümer Holding'e ait 9 bin 350 metrekare ve 7 bin 470 metrekare büyüklüğünde 2 adet arazinin satışı amacıyla düzenlenen ihalede, son teklif 11 Ekim 2012 tarihinde alınacak.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB) bazı gazetelerde yer alan ilanına göre, Sümer Holding Anonim Şirketi'ne ait Ankara'nın Çankaya ilçesi, Çukurambar Mahallesi'nde bulunan 2 arazi "satış" yöntemi ve "pazarlık" usulü uygulanarak özelleştirilmek üzere bütün halinde ihale edilecek.
     Geçici teminatı 2 milyon 500 bin lira olarak belirlenen satışa konu taşınmazların imar fonksiyonları, büro, işhanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro gibi sosyal-kültürel tesisler, yönetimle ilgili tesisler, konut, çok amaçlı stüdyo daire ve rezidans, konut haricindeki ticari birimler, özel veya resmi eğitim tesisleri, sağlık tesisleri olarak belirlendi.
     Gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişim gruplarının katılabileceği ihaleyle ilgili şartname, 5 bin lira bedel karşılığında ÖİB'den temin edilebilecek.
     İlgililer, son tekliflerini 11 Ekim 2012 tarihi mesai saati bitimine kadar ÖİB'ye teslim edebilecekler.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir