Aqua Mobilya Ve Tasarim /aqua Su Yataklari

  Aqua Mobilya ve Tasarim Asagiokcular Mahallesi Lazkiye caddesi No 60/2 Antakya /Hatay (Antakya / Hatay / Türkiye)
  090-326-2239094
  Adalet Mansuroglu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  Su Yatagi

  • Ürün Adı : Su Yatagi

  Ürün Hakkında

  Suyun Insan Hayatindaki Harmonik Etkisi Ve Vazgeçilmezliği Inanciyla Su Yataklari Geliştirilmiştir.anne Karnindaki 9 Aylik Serüvenimiz Dahi, Doğanin Her Güzel Oluşumda Sudan Vazgeçmediğinin En Güzel Kanitidir.

  Sizi Her Gece Sicacik Saran Ve Bulutlarin üstündeymiş Gibi Taşiyan Bir Yatak Düşünün. Su Yataği Vücuda Hiçbir Baski Oluşturmaz çünkü Bütün Vücudun Profilini Kavrar, Sadece Baş Omuz Kalça Baldir Ve Ayağinizi Değil.istediğiniz şekilde Yatabilirsiniz, Hatta Hamileyseniz Karin üstüne Bile Yatabilirsiniz.bu Başka Yataklarda Asla Mümkün Değildir.
  ömrümüzün üçte Birini Geçirdiğimiz Uyku Yaşam Kalitesi Açisindan Büyük Bir Değer Taşir. Rahat Ve Derin Bir Uyku Günün En Güzel şekilde Geçmesini Sağlar. Su Yatağinda Her Gece Sağa Sola Dönmezsiniz. Vücut En Rahat Olduğu Su Elementine Kavuşmuştur Ve Buna Gerek Duymaz.daha Az Bir Uykuyla Bile Kendinizi Daha Dinç Hissedersiniz.
  Yatağinizin Konforu Ilk Günkü Gibi Kalir.süngerler Gibi Deforme Olmaz. Her Zaman Temizdir Yatağiniz.her Parçasi Ya Yikanir Yada Sadece Silinir. Ne Yazin Sicaği Nede Kişin Soğuğu Sizi Etkiler;yazin Serin Kişin Sicacik Bir Yatakta Yatabilirsiniz.
  Fizyolojik Açidan Su Yatağiniz Bütün Vücudunuzu Desteklediği Için Omuriliğiniz Rahatlar Ve Buna Bağli Sirt Ve Bel Ağrilari Yok Olur:ileri Gelişmiş ülkelerde Doktorlar Sadece Su Yatağini önerirler.
  Romatizmadan Kaynaklanan Ağrilarda Da Büyük Bir Mucize Yaşanir. Su Yatağinin Ayarlanabilir Isisiyla Gevşeyen Kaslar Bir Fizyoterapisti Bile Gereksiz Kilar. Ev Tozlarindan ,özellikle Akarlardan Oluşan Alerjik Astim Yok Olur.vücudun Uyku Aninda Soğumasi Engellenir Ve Böylelikle Kan Dolaşimi Hizlanir.
  Kendini Yenileme Ve çocuklarda Büyüme Hormonu Olan Sth´ Nin Oluşumunu Su Yataği Tetikler. Dinlenmiş Ve Yenilenmiş Olarak Ayri Bir Güzellikte Uyanirsiniz.

  Su Yataği Içi Suyla Dolu Esnek Haznelerden Oluşur;ilk Akla Gelen Denizde Kullandiğiniz Havayla şişirilmiş Basit Plastiklerle Bağdaştirmayin.gelin ,deneyin Ve Farki Yaşayin.
  Bir Gece Su Yatağinda Yatan Insan Bir Daha Diğer Yataklarda Yatmak Istemez.kim Tatilini Yarida Bölmek Ister Ki…

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Aqua Mobilya Ve Tasarim /aqua Su Yataklari
  Aqua Mobilya ve Tasarim Asagiokcular Mahallesi Lazkiye caddesi No 60/2 Antakya /Hatay (Antakya / Hatay / Türkiye)
  090-326-2239094
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir