Akcan Stratejik Yönetim Ve Teşvik Danışmanlığı Ltd. Şti.

  Ilıca Mh. No:1 Çankaya Apt. (Narlıdere / İzmir / Türkiye)
  090-232-2394152 090-232-2394152 090-532-6303996
  Zeynep Akcan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Stratejik Yönetim Danışmanlığı

  • Ürün Adı : Stratejik Yönetim Danışmanlığı

  Ürün Hakkında

  İş Geliştirme ve Strateji Danışmanlığı

  Hedefi belli olmayan bir yelkenliye hiçbir rüzgarın faydası olmayacaktır…

  Hizmetimizin Faydası:

  Birçok rakibinizden stratejik yönetim tarzınızla farklılaşıyor, süreçlerinizi iyileştiriyor, maliyetlerinizi azaltıyor ve veriminizi artırıyorsunuz. Sonuçta daha rekabetçi ve kurumsal bir yapıya ulaşıyor, krizlere karşı kuruluşunuzu güçlendiriyor ve kuruluşunuzun geleceğini garanti altına alabiliyorsunuz.

  Hizmetimizin Kapsamı:

  Şirket yöneticilerinin, yoğun günlük işlerine odaklanmış bir durumda faaliyetlerini gerçekleştirmeye çalışmakta olduğu bilinen bir gerçektir. Bu durumun genellikle yol açtığı "işletme körlüğü"nün yanı sıra genel olarak firma yöneticilerinin "strateji oluşturma" konusuna gerekli özeni göstermemeleri, kaynakların verimsiz kullanımı sonucu satışların ve karın düşmesine neden olmaktadır.

  Öncelikle kuruluşunuzda oldukça kapsamlı olarak yapacağımız sağlık kontrolü sonrasında, rekabetçiliğinizin güçlendirilmesi için yapılabilecekler tarafımızca belirlenmektedir. Sonrasında, üst yönetimle varılacak mutabakat çerçevesinde; strateji geliştirme, reorganizasyon, kritik süreçleri iyileştirme ve kaynakları daha iyi yönetme gibi konulardaki faaliyetler projelendirilmekte ve ortaklaşa çalışmalarla sonuçlandırılmaktadır.

  Tümünü göster
  Akcan Stratejik Yönetim Ve Teşvik Danışmanlığı Ltd. Şti.
  Ilıca Mh. No:1 Çankaya Apt. (Narlıdere / İzmir / Türkiye)
  090-232-2394152 / 090-532-6303996
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir