Stil Fabrikası

  Libadiye Caddesi Soyak Sitesi 4/77 Küçük Çamlıca / İstanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-533-9451216 -- --
  YASEMIN BURCAK (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Stil Fabrikası

  • Ürün Adı : Stil Fabrikası
  • Min. Sipariş Adedi : 100
  • Ort. Teslim Süresi : 20 gün
  • Ürün Kategorisi : Deri Ayakkabı

  Ürün Hakkında

  Sitemizdeki sistem oldukça kolay bir işleyişe sahip: Öncelikle mağazamızdan beğendiğiniz modeli seçerek başlıyorsunuz. Sonrasında bu model üzerinden seçebileceğiniz malzeme tipini (deri, rugan, süet vs.) ve bu malzeme tiplerinde mevcut olan renklerden beğendiğiniz rengi seçiyorsunuz. Eğer o model için mevcutsa, topuk boyu seçeneğinden tercih ettiğiniz boyu seçiyorsunuz. Son aşama olarak ise, ayak numaranızı girdikten sonra, ayağınıza en uygun olacak kalıbı seçebilmemiz için, ayak genişliğinizi kategori olarak giriyorsunuz. ( ince, standart, taraklı şeklinde.. ) Bu noktada ürün sayfasında yer alan Ayak Genişliği Ölçme Rehberimizden faydalanabilirsiniz.

  Seçtiğiniz bu özelliklere göre, resimde gördüğünüz model üzerinden, %100 deri malzeme ve el işçiliğiyle sadece size özel üretim yapıyoruz.
  Örneğin beğendiğiniz model resimde gördüğünüz şekliyle kırmızı süet deriden yapılmış, fakat siz bej renginde ve rugan deriden olsun istiyorsunuz. Topuk boyu da resimdekinden biraz daha kısa olsun istiyorsunuz. Böylece vermiş olduğunuz ayak numarası ve ayak genişliğinize göre beğendiğiniz modeli sizin için özelleştirerek üretim aşamasına geçiyoruz. Siparişinizi 10-15 gün içinde, kargo ücretiz olarak teslim ediyoruz.

  Bu süreçte bize danışmak istediğiniz herhangi bir konu olursa, lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Stil Fabrikası
  Libadiye Caddesi Soyak Sitesi 4/77 Küçük Çamlıca / İstanbul (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-533-9451216 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir