"Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri" -Vodafone Türkiye, "Kadından kadına…

  • Yazı boyutu
"Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri"
     -Vodafone Türkiye, "Kadından kadına…

"Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri" -Vodafone Türkiye, "Kadından kadına destek"lerinden dolayı 5 ödül aldı

Tüm dünyada kadın girişimci, lider ve yöneticilerin iş hayatına katılımlarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri'nde Vodafone Türkiye 5 dalda ödüle layık görüldü.
     "Yılın Yönetim Ekibi" ve "Kadından Kadına Destek" kategorilerinde Gümüş, "Yılın Kadın Yöneticisi" ve "Yılın Sosyal Medya Kampanyası" kategorilerinde Bronz Ödül kazanan Vodafone Türkiye'ye, "Yılın Bütünleşik İletişim Kampanyası" kategorisinde ise Altın Stevie Ödülü verildi.
     Yapılan açıklamaya göre, hem kurum içinde hem de toplumsal yaşamda kadınların sosyal ve ekonomik hayata dahil olmalarını teşvik edici programlar düzenleyen Vodafone Türkiye'nin bu çabaları, dünya çapında takdir toplamaya devam etti.
     Bu alanda bugüne kadarki en büyük onur, iş dünyasının en prestijli ödül programlarından biri kabul edilen Stevie Ödülleri kapsamında bu yıl 9'uncusu düzenlenen İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri'nden geldi.
     Faaliyetleriyle şirketlerinde ve iş dünyasında fark yaratan, dünyanın en başarılı kadın yöneticilerini ve sosyal programlarını ödüllendiren Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri'ne, bu yıl bin 200'ü aşkın katılımcı başvurdu. Ödüller, New York'ta düzenlenen bir törenle 90'ı aşkın kategoride sahiplerini buldu.
    
     -"Teknolojide Kadın Hareketi", kadın dayanışmasının en iyi örnekleri arasında-
    
     Mobil teknolojiler ile toplum hayatında olumlu yönde fark yaratma hedefinin cinsiyet eşitliği tesisine yönelik olarak 2011 yılında Vodafone Türkiye önderliğinde hayata geçirilen Teknolojide Kadın Hareketi, Kadından Kadına Destek kategorisinde Gümüş Ödül'e layık görüldü.
     Türkiye Vodafone Vakfı, Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) işbirliğiyle yürütülen program, kadınların ekonomik hayattaki varlığının güçlendirilmesi ve Türkiye'de kadınların aleyhinde oluşan sosyal uçurumun kapanması hedefiyle önemli çalışmalara imza atıyor.
     Program kapsamında bugüne kadar yaklaşık bin kadına teknoloji kullanımı ve girişimcilik alanında temel eğitim verildi, programı tamamlayan kadınlara Vodafone Cep Merkezleri'nde istihdam olanağı sağlandı. 2012 yılı sonunda da programın bir sonraki aşaması olarak kadın girişimciliğinin teşvik edilmesi amacıyla cansuyu sermayesi ödüllü Kadın Girişimciler Ödül programı devreye alınacak.
    
     -Vodafone Türkiye Yönetim Ekibi ve Gizem Keçeci'ye büyük onur-
    
     "U-dönüşü" adı verilen stratejik program doğrultusunda 2009 yılından bu yana etkileyici bir büyüme grafiği sergileyen ve Vodafone Grubu'nun Avrupa bölgesinde en hızlı büyüyen operatörü konumuna ulaşan Vodafone Türkiye yönetimi Yılın Yönetim Ekibi kategorisinde Gümüş Ödüle layık görüldü.
     Bu başarı grafiğinin inşasında, başta CEO kurumu olmak üzere kadınların yönetim kademelerinde istihdam edilmesi adına önemli adımlar atarak iş dünyasına örnek olan Vodafone Türkiye, bu vizyonunu da Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci ile Yılın Kadın Yöneticisi kategorisinde Bronz Ödülle taçlandırdı.
     Gizem Keçeci, kısa bir süre önce mevcut pazarlama iletişimi sorumluluklarına ek olarak, kadınların ve toplumdaki tüm dezavantajlı grupların hem kurum içinde hem de toplumda fırsat eşitliğine kavuşmaları hedefiyle faaliyetler yürütmek amacıyla oluşturulan Kurumsal Çeşitlilik Direktörlüğü görevini üstlenmişti.
    
     -Gençlere "Özgürce Yaşa" temalı özgüven mesajına Altın Stevie-
    
     Vodafone'un 25 yaş ve altındaki gençlere özgür bir dünyanın kapılarını aralamak ve ayrıcalıklı fırsatlar sunmak üzere hayata geçirdiği Vodafone FreeZone programı, Yılın Bütünleşik İletişim Kampanyası kategorisinde Altın Stevie ile en büyük ödüle uzandı, Yılın Sosyal Medya Kampanyası kategorisinde de Bronz Stevie ile ödüllendirildi.
    
     -"Kadınlar, sürdürülebilir büyüme vizyonumuzun merkezinde"-
    
     Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci, konuya ilişkin değerlendirmesinde, tüm Türkiye'yi mobil iletişimin sunduğu olanaklarla buluşturma vizyonu etrafında sürdürülebilir büyümeye odaklandıklarını ve bu yolda hayata geçirdikleri projelerin başarısını pek çok uluslararası ödül programına taşıdıklarını belirtti.
     Vodafone Türkiye'nin, Vodafone'un global bilgi birikimini Türkiye'deki tüm toplumsal grupları kapsamaya yönelik bir vizyonla birleştirdiğini dile getiren Keçeci, şunları kaydetti:
     "Farklı toplumsal kesimlerin ihtiyaçlarını karşılayan çözümlerle hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bunu yaparken sosyal sorumluluklarımızı da unutmuyor, toplumsal ve ekonomik hayatın olanaklarından yeterince faydalanamayan birey ve grupları mobil teknolojiler başta olmak üzere çeşitli araçlarla topluma kazandırmayı amaçlıyoruz.
     Uzun vadede Türkiye'nin sürdürülebilir gelişimine katkı sağlama hedefi etrafında ördüğümüz bu aksiyonların en temel ayağı olarak kurumumuz bünyesinde, daha geniş ölçekte ise Türkiye'de fırsat eşitliğinin tesisi için çalışıyoruz. Stevie İş Dünyasında Yılın Kadınları Ödülleri'nde aldığımız ödüller, bu vizyonumuzun gerek proje bazında gerekse her bir projeyi büyük bir inanç ve özveriyle şekillendirip hayata geçiren yönetimimiz bazında global arenada takdir edildiğinin önemli bir göstergesi."
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir