SPP'den yeni türev ürünler semineri

  • Yazı boyutu
SPP'den yeni türev ürünler semineri

SPP'den yeni türev ürünler semineri

Sermaye Piyasası Profesyonelleri (SPP) Derneği, türev ürünlere ilişkin deneyimlerin uygulamalı olarak paylaşılacağı yeni bir seminer düzenleyecek.
     SPP'den yapılan açıklamaya göre, İMKB'de işlem gören opsiyon piyasasının gelişimine eğitim faaliyetleri ile destek olmayı hedefleyen SPP, 23 Şubat'ta "Tüm Detaylarıyla Uygulamalı Opsiyon İşlemleri" eğitiminin devamı niteliğinde yeni bir etkinlik gerçekleştirecek.
     Seminerde Garanti Bankası Hazine Pazarlama ve Finansal Çözümler Yöneticisi Mehmet Batman, CFA Türkiye'deki türev piyasalarında işleme konu edilen FX, Faiz, Emtia ve Hisse türevleri hakkındaki deneyimlerini paylaşacak.
     İMKB'nin desteği ve Finans Mühendisliği Merkezi ile işbirliği ile gerçekleştirilecek seminere tüm SPP üyeleri ücretsiz olarak katılabilecek.
     Türkiye'de sermaye piyasası ve yatırım kuruluşları profesyonellerinin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Kasım 2012'de kurulan SPP, kısa bir süre önce internet sitesini yayına soktu.
    
    
    

Bu haberi 136 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir