SPK Haftalık Bülteni

  • Yazı boyutu
SPK Haftalık Bülteni

SPK Haftalık Bülteni

Aviva Sigorta AŞ 75 milyon liralık, İnfo Yatırım AŞ 9 milyon liralık bedelli hisse senedi ihracı için; Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret AŞ de 50 milyon liralık tahvil ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) müracaat etti.
     SPK Haftalık Bültenine göre, halka açılmayı amaçlayan Biesseci Bursa Telstil Sanayi ve Ticaret AŞ ile Antalya Balık Turizm Gıda Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ ve Gözlük Sanayi AŞ kayıtlı sermaye sistemine geçmek için Kurul'a başvurdu.
     Escort Teknoloji Yatırım AŞ de 50 milyon liralık kayıtlı sermaye tavanını 80 milyon liraya yükseltmek amacıyla SPK'ya müracaat etti.
     Aviva Sigorta AŞ 75 milyon liralık, İnfo Yatırım AŞ 9 milyon liralık bedelli hisse senedi ihracı için; Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret AŞ de 50 milyon liralık tahvil ihracı için Kurul'a başvuru yaptı.
     Bu arada bültende, Bimeks'in 50 milyon liralık tahvil ihracının tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmasının planlandığı da belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 195 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir