SPK Başkan yardımcılığına iki yeni isim getirildi

  • Yazı boyutu
SPK Başkan yardımcılığına iki yeni isim getirildi

SPK Başkan yardımcılığına iki yeni isim getirildi

Sermaye Piyasası Kurulu, daha önce Kurulun Daire Başkanlığı görevini yürüten iki ismi Başkan Yardımcılığı görevine getirdi.
     SPK yetkililerinden alınan bilgiye göre daha önce Ortaklıklar Finansmanı Daire Başkanlığı görevini yürüten Bircan Akpınar yeni dönemde Kurul Başkan Yardımcısı görevine getirildi.
     Önceki kurulda Kurumsal Yatırımcılar Daire Başkanı görevini yürüten Tevfik Kınık da Kurul Başkan Yardımcılığına getirilen bir diğer isim oldu. Yüksek lisansını Amerika Birleşik Devletleri'nin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Harvard Üniversitesinde tamamlayan Kınık yeni dönemde Başkan Ertaş'ın yardımcılığını yapacak.
     31 Aralık 2012 tarihinde görevine başlayan Sermaye Piyasası Kurulu'ndan önceki dönemde de Kurul Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ömer Ergenç ve İbrahim Peker ise Başkan Yardımcılığı görevlerine yeni kurulda da devam edecekler.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir