Aksa Akustik Ses Yalıtım Sistemleri İç Ve Dış Tic. Ltd.şti.

  Güneşevler Mh. Malazgirt Cad. 120.sk No: 10b (Altındağ / Ankara / Türkiye)
  090-312-3162081 -- 090-542-6678117
  Savaş (Şube Müdürü)

  Spesiyal

  • Ürün Adı : Spesiyal
  • Min. Sipariş Adedi : 50 m2
  • Garanti Süresi : 10 yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 2 iş günü
  • Mevcut Belgeleri : yanmazlık akustik testleri CE TSE
  • Birim Fiyatı :
   1
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Ürün Kategorisi : İzolasyon Malzemeleri

  Ürün Hakkında

  Akustik sünger çeşitlerinden bir taneside spesiyal süngerdir. Ses emicilik özelliği olan spesiyal sünger ortam akustiği düzenler. Yanmazlık özelliği özel kimyasal maddelerde bekletilerek kazandırılır. Spesiyal sünger uygun fiyatlıdır ve kullanım alanları oldukça geniş olan ses izolasyon süngeridir. Eko ve yankı gibi ses problemlerinide engeller. Uygulandığı ortama akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlar. Ses geçirme oranı, kalınlığı ve yoğunluğu sayesinde düşüktür.
  Poliüretan köpükten üretilen spesiyal sünger yanmaz, en iyi standartlara sahip, özel olarak üretilmiş ve diğer akustik süngerlere göre ses yutumu daha fazladır. Amacı akustik düzenleme sağlamaktır. Bunun yanında ses yalıtımıda sağlar. Ancak güçlü sesleri tek başına kesemez. Bariyerli modelleri kullanıldığında güçlü sesleri izole edebilir.
  akustik spesiyal sünger
  Spesiyal sünger uygulaması oldukça kolaydır. Esnektir ve yanmaz. Diğer akustik süngerlere göre %20 daha fazla ses izolasyonu sağlar. Hastenelerde, evlerde, kafelerde, stüdyolarda, müzik kayıt odalarında, düğün salonlarında, konferans salonlarında, toplantı salonlarında vb. bir çok mekanda kullanılan süngerdir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.
  akustik spesiyal sünger
  Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Spesiyal sünger birinci sınıf kalitede bir üründür. Yanmaya karşı dayanıklı bir hale getirilmiş olan spesiyal sünger poliüretan köpükten meydana gelir. Yanmazlık sertifikalı, ISO kalite belgeli, nem tutmaz, küflenmez, akustik düzenleme ve ses izolasyonu sağlar. Kompresör kabinleri, makine daireleri, disko, konser salonları, havalandırma kanalları gibi yerlerde ve bir çok mekanda kullanılır.
  akustik spesiyal sünger

  Tümünü göster
  Aksa Akustik Ses Yalıtım Sistemleri İç Ve Dış Tic. Ltd.şti.
  Güneşevler Mh. Malazgirt Cad. 120.sk No: 10b (Altındağ / Ankara / Türkiye)
  090-312-3162081 / 090-542-6678117
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir