Sönmez Mimarlik Mühendislik

  Güneşli Mah.evren Cad.9 Sok.no:10 Bağcilar /istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6020114 090-212-6020121
  Oğuzhan Sönmez Kaya (Firma Sahibi / Ortağı)

  Sönmez Mimarlik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  BİZİMLE SİZ VE SEVDİKLERİNİZ GÜVENDESİNİZ

  Yaşadığınız yapıların son depremden nasıl etkilendiğini, olası bir depreme karşı ne ölçüde dayanabileceğini veya dayanabilmesi için ne tür tedbirlerin alınması gerektiğini tespit edebilmek için deprem şartnamesine göre tahkik, analiz ve gerektiğinde deprem güçlendirme projelerini en doğru ve güvenilir bir şekilde biz yapıyoruz.

  Kurulduğumuz günden bu yana kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur.

  Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, Kaliteyi , kaliteli çalışmayı bir iş prensibi edinmeyi ve kalite politikası olarak benimsemiş olup çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.

  Firmamız resmi ve özel kurumlara ait binaların depremsellik incelemelerini, güçlendirme projelerini yapmaya devam etmektedir. Halen oturduğunuz mevcut binanız yeterince güvenli mi? Bina alırken alacağınız binayı firmamız mühendislerine kontrol ettirebilirsiniz. Firmamız mevcut binanızı tetkik eder, gerekli durumda güçlendirme projesi hazırlar, güçlendirme projesini uygular.

  Şimdi, karar sizin!
  -- Deprem kayıplarının maddi ve manevi sonuçlarını yüklenmeyin!
  -- Göstereceğiniz küçük bir fedakarlık, ileride büyük bedeller ödemenizi engelleyecektir!
  Biz konumuzda en iyisiyiz ve böyle olmaya devam edeceğiz...

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Sönmez Mimarlik Mühendislik
  Güneşli Mah.evren Cad.9 Sok.no:10 Bağcilar /istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6020114
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir