Brukan

  Beyğlu (Beyoğlu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2440807
  kasım gültekin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Son 10 Dakika Sinema Film`i

  • İlan Sahibi : kasım gültekin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Beyoğlu
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 19 Şubat 2010 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 19 Şubat 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Film/Prodüksiyon

  Son 10 Dakika Sinema Film`i İlan Açıklaması

  Çoğu şeyi isteriz bu hayatta… Olmayacağını biliriz ama yinede o isteme duygusunun dürtüsüyle devam ederiz. Sadece sevdiklerimiz vardır yanımızda, sevmediklerimiz ise senin sevdiğini bile bile sevmek istemez seni… Ve sen hayatına bir şans daha verirsin dostlarınla birlikte…
  Her insanın hayali olduğu gibi bu üç farklı yaşamında bir hayali vardı. Kimileri için imkânsız olsa da bu hayaller, kimileri için oldukça basitti… Doğru zaman doğru yer doğru insan üçlemesini bir arada yakalamak önemli olan derler ama aslında bu tamamen nedir?
  Kimi şehirler hayatı bir nefeste öğretir insana, kimi insanlar yaşamı öğrenmemizde önemli rol oynar. Bir defa geldiğimiz bu hayatta, bir daha gelmeyecekmiş gibi yaşadığımız için, çoğu şeyi atlayarak… Yani öğrenmeden yaşarız. He kimileride vardır ki, hayatta her şeyi yaşarlar. Fakat bir şey öğrenmezler.
  İşte böyle bir hikâyem vardı. Hepimiz yeni bir hayat kurmak isterken hiç ummadığımız şeylerle karşılaşabiliriz. Bu hikâyede ki insanlarda ummadıkları bir sonla karşılaştılar. Ummadıkları bir şekilde öldüler. Vurulduktan sonra 10 dakika daha yaşadım. Bu on dakikada size bütün hikâyemi anlattım. Şimdi hepiniz soruyorsunuz… Peki, senin o gemide ne işin vardı diye… Emin olun her şey son on dakika da oldu.
  Email: son10dakika@brukan.com

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  Brukan
  Beyğlu (Beyoğlu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2440807
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir