Somut İmalat

  Demirtaş Mah. Özgüven Han. Murat Efendi Sok. Özgüven Han No:34 Eminönü, Fatih, İstanbul (Fatih / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5132954 -- 090-539-2510308
  İbrahim Aksoy (İşletme Müdürü)

  Somut İmalat Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Simit arabası, Poğaça ve Börek arabası, Haşlama ve közde mısır arabası, Patlamış mısır arabası, Kahvaltı arabası, Pilav arabası, Pamuk Şeker arabası, Özel sipariş seyyar arabalar ve tezgahlar, Nostaljik seyyar arabalar, Teşhir amaçlı seyyar arabalar, Endüstriyel mutfak ekipmanları

  2000 yılında endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir firmayız. Belirli bir süre bu alanda faaliyet gösterdikten sonra değişen koşullar ve bize gelen talepler sonucunda seyyar araba imalatı işine girmiş bulunduk. İlk olarak İstanbul’un Eminönü bölgesinde bulunan seyyar arabaların imalatını gerçekleştirmeye başladık. Ürünlerimizin beğenilmesi ve seyyar araba imalatı konusunda taleplerin yoğunlaşması ile birlikte faaliyetlerimizi yavaş yavaş bu alana kaydırdık. İstanbul’un Eminönü bölgesi dışındaki farklı bölgelerine de seyyar araba imalatına başladık.Birkaç belediye ile seyyar araba imalatı konusunda ortak çalışmalar gerçekleştirdik.
  Farklı ebatta, renkte ve şekillerde seyyar arabaların imalatını yaptık.
  Sadece seyyar araba değil belirli bir süre Magic Corn firmasının stantlarının yapımını üstlendik. Daha sonra gelen talepler sonucunda farklı kullanım amacına yönelik seyyar tezgahların yapımına başladık. Seyyar satıcılar dışında birçok şahısa da ürünlerini güzel bir şekilde sergileyebilmesi için görünüşü güzel teşhir amaçlı arabalar, tezgahlar yaptık. Geldiğimiz noktada engin tecrübeye sahip, kaliteli ürünler sunan, kuvvetli bir bilgi birikimi olan, birçok ürünün yapımını gerçekleştirmiş ve sürekli kendini geliştiren bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Somut İmalat
  Demirtaş Mah. Özgüven Han. Murat Efendi Sok. Özgüven Han No:34 Eminönü, Fatih, İstanbul (Fatih / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5132954 / 090-539-2510308
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir