Şoförlere YGS uyarısı -TŞOF Başkanı Apaydın, YGS sırasında gürültü yapmamaları için şoförleri…

  • Yazı boyutu
Şoförlere YGS uyarısı
  -TŞOF Başkanı Apaydın, YGS sırasında gürültü 
  yapmamaları için şoförleri…

Şoförlere YGS uyarısı -TŞOF Başkanı Apaydın, YGS sırasında gürültü yapmamaları için şoförleri uyardı

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sırasında gürültü yapmamaları konusunda şoförleri uyardı.
     Apaydon, yaptığı yazılı açıklamada, üniversite adaylarının gireceği YGS'nin 24 Mart Pazar günü saat 10.00'da başlayacağını anımsatarak, şoförlerden sınav sırasında klakson çalmamalarını istedi. Fevzi Apaydın, şunları kaydetti:
     "Şoför esnafının ve araç sürücülerinin, sınav zamanı okul önlerinde ve yakınlarında müzik açmamaları, klakson ve korna çalmamaları öğrencilerimizin yararına olacaktır. Ayrıca sınav yapılan yerlerin yakınlarında aynı şekilde sınav saatlerinde gürültü yapan çalışmaların durdurulması için tedbir alınması çocuklarımızın geleceği için çok önemli. Pazar günü, yol yapımına ve tadilatına ara verilmesini istiyoruz. Şoförlerimizin de Karayolları Genel Müdürlüğü danışma merkezinden yol durumunu öğrenmesini istiyoruz. Hepimiz, gençlerimiz için daha tedbirli olmalıyız."
    
    
    

Bu haberi 194 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir