Sinpaş "Altınoran" projesiyle Ankara'da -Sinpaş Yapı, Ankara'da "Altın Oran" adı altında…

  • Yazı boyutu
Sinpaş "Altınoran" projesiyle Ankara'da
     -Sinpaş Yapı, Ankara'da "Altın Oran" adı altında…

Sinpaş "Altınoran" projesiyle Ankara'da -Sinpaş Yapı, Ankara'da "Altın Oran" adı altında büyük bir konut projesi hayata geçiriyor -Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik: -"Fiyatlar 198 bin ile 989 bin lira arasında değişiyor" -"İlk etap satışları tükendi. Kampanyaya ikinci etaptan başlıyoruz"

Sinpaş Yapı, Ankara'da "Altınoran" adı altında büyük bir konut projesi hayata geçiriyor.
     Sinpaş Yapı Genel Müdür Ahmet Çelik, düzenlediği basın toplantısında Altınoran projesinin Sinpaş Yapı'nın gerçekleştirdiği en büyük proje olduğunu belirterek, 1 milyon 230 bin metrekare inşaat, 620 bin metrekarelik de peyzaj alanının yapılacağını ifade etti.
     Çelik, projenin ilk etabında 1+1'den 5+1'e kadar uzanan farklı tiplerde 539, 2'nci etap da ise 495, toplamda da 1033 konutun 198 bin ile 989 bin lira arasında satışa çıkılacağını kaydeden Çelik, bugün itibariyle ilk etaptaki gayrimenkullerin tükendiğini, satışa ikinci etaptan başladıklarının altını çizdi.
     Projenin yaklaşık 1,5-2 milyar lira maliyetinin olduğunu kaydeden Çelik, ilk etabın Ağustos 2014, ikinci etabın ise Aralık 2014'te teslim edilmesinin öngörüldüğünü belirtti.
    
     -Ankara'ya "Yüzyıl Meydanı" ve "Kayak Pisti" yapılıyor-
    
     Altınoran projesinde aynı zamanda bir de "Yüzyıl Meydanı" adı altında meydanın yer aldığını belirten Çelik, "Selçuklu yıldızından ilham alınarak tasarlanan ve yıl boyunca konser, özel etkinlik ve sosyal aktivitelere sahne olacak Yüzyıl Meydanı, tüm Ankaralılara açık olacak ve onların yeni buluşma merkezi olacak" dedi.
     Çelik, planlanan bu meydanda restoran, kafe ve alışveriş alanlarının yanında, ekolojik ürünlerin satılacağı bir de pazar yer alacağını belirterek, aynı zamanda bu meydanda müzik eşliğinde su gösterileri de yapılacağını kaydetti.
     Projede 10 bin metrekarelik "Starium Alışveriş Alanı", adrenalin ve doğa sporlarını sevenler için "Macera Vadisi", çocuklar için "Çocuk Vadisi", buz pateni pisti, kapalı yüzme havuzları gibi alanların yer alacağını belirten Çelik, yapılacak bir kordon hattı vasıtasıyla da sosyal alanlara ulaşım kolaylığı sağlanacağını ifade etti.
     Çelik, projede aynı zamanda bir de teleferik hattının yer alacağını belirterek, "Teleferik ile Altınoran sakinleri proje içerisinde yaz kış kolay ulaşım ve vadi manzarasının tadını çıkaracak" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 211 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir