Hsr Telekomünikasyon San.tic.ltd.şti

  Değirmenönü Mah. 1429 Sok. No:4 Hisar Apt. Merkez Denizli (Merkez / Denizli / Türkiye)
  090-258-2411939 090-258-2909276 090-554-6555252
  Ali Kemal (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Sınırsız Fatura Tahsilat

  • Ürün Adı : Sınırsız Fatura Tahsilat
  • Verilecek Yerler : Denizli
  • Hizmet Kategorisi : Sporcu Ürünleri

  Hizmet Hakkında

  Hisar Telekom San.tic.Ltd.Şti iştirakidir.
  2001 yılında Ankara’da kurulan firmamız yaklaşık 11 yıldır Telekomünikasyon pazarındadır.Sektöre Türk telekom bayiliği işletmeciliği ile başlayan firmamız Son 7 yıldır internet üzerinden ses iletişimi (voip) diğer adı ile uzak mesafe telefon işletmeciliği (UMTH) üzerine araştırmalar yapmakta,alternatif servis çözümleri geliştirmektedir. Amacımız yurt içindeki ve dışındaki son kullanıcılarımıza her zaman kaliteli pazardaki en yeni servisleri sunmak. Yurtiçindeki ve dışındaki operatörlere ve toptan müşterilerimize altyapımızı kullandırarak ürün ve servislerimizi kendi müşterilerine sunmalarını sağlamaktır.

  GSM sektöründe bugüne kadar çeşitli operatörlerle sağlam yapıda çalışmalarımız olmuştur ve bu gün de çalışmalarımız ilk günün heyecanı ve yılların verdiği tecrübe ile devam etmektedir.

  Kazanmış olduğumuz tecrübe, oluşturduğumuz güven ilişkisiyle siz değerli bayilerimize de yepyeni bir alanda hizmet vermek arzusundayız.
  Vizyonumuz:

  Müşteri, hissedar ve bayilerine artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman bayi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen global bir şirket olmaktır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Firmaya ait başka hizmet bulunamamıştır.
  Hsr Telekomünikasyon San.tic.ltd.şti
  Değirmenönü Mah. 1429 Sok. No:4 Hisar Apt. Merkez Denizli (Merkez / Denizli / Türkiye)
  090-258-2411939 / 090-554-6555252
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir