Tcontec, Turizm, Kongre Ve Bilisim Telnolojileri

  19 Mayıs Cad. N.39 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2114951 090-212-2114956
  tcontec, simultane sistem, infoport, plazma tv kiralama (Firma Sahibi / Ortağı)

  Simultane Sistem

  • Ürün Adı : Simultane Sistem

  Ürün Hakkında

  tcontec, konuşulan dil’den istenilen dile tercümanlar aracılığıyla yapılan anında çeviri hizmetlerinin teknik alt yapısını, simultane çeviri sistemleri, ISO Standartlarına uygun tercüman kabinleri tecrübeli teknik ekibiyle kurmakta ve uygulamaktadır. Öncelikli olarak derneklerin ve organizasyon firmalarının, ayrıca kendi içinde bayi, personel eğitim toplantıları düzenleyen işletmelerin ve eğitim kurumlarının sempozyum, seminer, toplantı, konferans, kongre gibi tüm iletişim etkinlerinde ihtiyaç duydukları simultane çeviri sistemleri, simultane tercüman kabini, simultane termüman ünitesi, simultane teknik ekipmanları, projeksiyon, projeksiyon perdesi, telsiz el mikrofonu, telsiz yaka mikrofonu, ses ve görüntü ekipmanları, konferans kaydı için ses ve video kayıt ekipmanları, kiralama hizmet tedarikçisi ayrıca toplantı ekipmanlarının eğitimini verebilecek düzeyde kullanım bilgisine sahip uzman teknisyenleriyle profesyonel teknik hizmet sağlayıcısıdır.

  tcontec standart bilinen ürünleri ezbere kullanmak-kullandırmak yerine ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünleri keşfetmek, araştırmak, üzerinde profesyonel değişiklikler yapmak ve saygın müşterilere NET çözümler üretmek adına simultane çeviri sistemlerinin en önemli elektronik ünitesi dinleyici kulaklıklarına kullanıcının kendisine göre ayarlayabileceği bas kontrol, tiz kontrol, balans sağ-sol ayırım kontrol butonları eklemektedir. Simultane çeviriyi dinleyen katılımcılar giriş reyonundan alıcı ünitesi ve kulaklık modulü almaktadır. Alıcı modulünün boyutu gömlek cebine girecek kadar küçüktür ve kulaklık modulü hijyen durumu dikkate alınarak geliştirilmiş bir defalık kullan-at özelliği taşımaktadır. Ülke genelinde yaygın olarak kullanılan mevcut bilinen markalardaki ses sistemlerinin tamamında denedik. Uyumsuzluk gösterenler için yeni bir elektronik modul geliştirdik ve on ayrı işte sessizce deneme yaptık. Sonuç ;

  Planladığınız kongre, fuar, sempozyum, seminer, konferans, bayii , eğitim gibi toplantı etkinleri için seçtiğiniz mekanda hoparlör, amfi, mikser, el tipi telsiz mikrofon, yaka tipi telsiz mikrofon gibi ses sistemi varsa ve siz sadece simultane sistem ( anında çeviri sistemi ) ekipmanlarına ihtiyaç duyuyorsanız bizim simultane sistem ekipmanlarımız sizin mevcut salon ses sisteminizle %100 uyumludur. Ayrıca ses sistemi kiralamanıza gerek yok.

  Tümünü göster
  Tcontec, Turizm, Kongre Ve Bilisim Telnolojileri
  19 Mayıs Cad. N.39 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2114951
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir