Simpa Makina San Tic Ltd Şti.

  E-5 Karayolu Üzeri Sakarya San Sit 1264.Sok No:2 (Erenler / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2914286 090-264-2911165
  Berk Sernikli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Simpa Makina Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Sektöründe uzman, dinamik, yenilikçi olan SİMPA, servis ekipmanları konusunda projelendirme, satış, montaj, teorik eğitim, uygulamalı eğitim, sertifikalandırma, periyodik bakım ve kalibrasyon, onarım, yedek parça ve on line destek hizmetleri sunmaktadır.

  SİMPA, Türkiye’nin kuzeyinde en sanayileşmiş bölgelerden biri olan, İstanbul ve Ankara arasındaki Adapazarı’ndadır.

  Temel showroom, 550 m² kapalı alanda tek bölümden oluşan ve içinde tüm satış-pazarlama ve mühendislik departmanlarının yer aldığı binadadır. Ayrıca mekanik ve elektronik servislerimiz, üretim ve depo tesislerimiz diğer adreslerimizde yer almaktadır. Faaliyet alanlarımız toplam 1250m² de farklı adreslerden oluşmaktadır.

  Üretimini, ithalatını, ihracatını ve yurt içi satışını gerçekleştirdiğimiz ekipmanlar arasında Binek ve Ağır Vasıta Lastik Sökme Takma Makinaları, Sabit ve Seyyar Balans Makinaları, Rot Ayar Cihazları, Tornalı ve Tornasız Jant Düzeltme Ekipmanları, Nitrojen Jeneratörleri, Çeşitli Araç Liftleri, Kompresörler ve Basınçlı Yıkama Ekipmanları, Far Ayar Cihazları, Elektrikli ve Havalı El Aletleri ve diğer servis ekipmanları bulunmaktadır.

  Bünyesinde profesyonel personelini bulunduran SİMPA, müşterilerden gelen talepleri en kısa zamanda değerlendirerek "tam zamanında hizmet" anlayışını benimsemektedir. Çalışmalarımızda ileri yönetim sistemleri ve sürekli güncellenen bilişim teknolojileri uygulanılmaktadır.

  Geniş ürün portföyü ile SİMPA çeşitli ülkelerdeki partnerleri ile birlikte hızla gelişmekte ve büyümektedir.

  Yarının SİMPA`sı daha büyük ve daha iyisi olacaktır...

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Simpa Makina San Tic Ltd Şti.
  E-5 Karayolu Üzeri Sakarya San Sit 1264.Sok No:2 (Erenler / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2914286
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir