Setur yeni markası "Sedventure"ı tanıttı

  • Yazı boyutu
Setur yeni markası "Sedventure"ı tanıttı

Setur yeni markası "Sedventure"ı tanıttı

Koç Holding şirketlerinden Setur, yeni markası "Sedventure" ile dünyanın her yerine kişiye özel programlarla seyahat ve fotoğraf çekme imkanı sunacak.
     Setur açıklamasına göre, Setur, yeni markası "Sedventure"ı Rahmi Koç Müzesi'nde, Koç ailesinin ev sahipliği yaptığı davet ile tanıttı. "Sedventure" farklı kültürlere, doğaya ve vahşi yaşam alanlarına konunun uzman ismi ve vahşi yaşam fotoğrafçısı Süha Derbent'in danışmanlığında kişilere özel programlarla seyahat ve fotoğraf turları düzenleyecek.
     Kişiye özel ve küçük gruplarla fotoğraf turlarının organize edildiği Sedventure ile dünyanın her yerine ulaşılabilecek ve seyahat öncesi fotoğraf ve seyahat danışmanı Süha Derbent ile yüz yüze yapılacak görüşmelerde seyahate ilişkin sağlık, iklim, giyim gibi tüm sorular yanıtlanacak, fotoğraf ekipmanlarının nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık verilecek.
     Sedventure ilk turuna 19-26 Ağustos arasında Nairobi (2 gün), Masai Mara (3 gün) ve Nakuru'yu (2 gün) kapsayan 7 günlük bir safari ile başlayacak. Süha Derbent'le Kenya'da foto safari turunun fiyatı, 3 bin 990 avrodan başlıyor. İlerleyen günlerde ise Avrupa'da Amalfi Kıyılarından Venedik'e, Güney Amerika'da Küba'dan Asya'da Nepal'e kadar pek çok destinasyonda Süha Derbent danışmanlığında kişiye özel tur ayrıcalığını yaşatacak.
     Setur Genel Müdürü Üstün Özbey, yaptığı değerlendirmede, "Setur olarak kurulduğumuz günden bugüne turizm sektörünün her alanında her zaman öncü ve yenilikçi olmayı sevdik. Bu gün ise en genç ve maceracı markamız Sedventure'ın doğum günü. Dünyanın her yerine sunacağı alternatif turlarla, kişiye özel ve butik seyahatlerle sektöre yepyeni bir soluk getireceğine inanıyor, Süha Derbent ile olgunlaştırdığımız maceracı üyemiz Sedventure'ı seveceğinize inanıyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir