Şentürk Oto Aksesuar

  Doğan Araslı Bulvarı İncirtepe mh. Tabela Durağı No:66 Esenyurt (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6992327 090-212-5960731
  Hakan Şentürk (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Şentürk Oto Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  1963 yılında Erzincan’da kurulmuş olan firmamız ilk kuruluş yıllarında BP, ROL ve P.O. Erzincan ana bayiliklerini almış ve 25 yıl bu sektörde faaliyetlerine başarı ile devam etmiştir.

  1988 yılında İstanbul – Bahçelievler’de oto madeni yağ ile birlikte ürün yelpazesini genişleterek oto aksesuar ve madeni yağlar satışına devam etmiştir.

  Son olarak 2006 yılında ürün gamını daha fazla genişleten ŞENTÜRK OTO AKSESUAR daha büyük katlı mağazası ile Esenyurt’taki yeni yerinde siz sayın müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir.

  150’ye yakın marka ve yaklaşık 5.000 çeşidiyle müşteri memnuniyetini ve güleryüzlü hizmet anlayışını kendine ilke edinen ŞENTÜRK OTO AKSESUAR 1963 yılından bu yana devam kesintisiz hizmetine devam etmektedir.

  Firmamızın misyonu kurulduğu günden beri müşterilerine kusursuz ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücümüzle,hizmette sürekliliğimizle,sürekli iyileşme çalışmalarımızla, en mükemmel hizmeti sunma, yenilikçi, köklü geçmişimizle, sektörde marka olma çabamızla, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, sorunlara çözüm olan, toplum değer ve prensiplerine sahip çıkan, eleştiri ve öneriye açık bir kuruluş olarak, rakiplerinden farklı avantajlarla size ilerliyoruz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Şentürk Oto Aksesuar
  Doğan Araslı Bulvarı İncirtepe mh. Tabela Durağı No:66 Esenyurt (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6992327
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir