Sel ve su baskınları Türk Telekom'un erişim şebekesini olumsuz etkiledi

  • Yazı boyutu
Sel ve su baskınları Türk Telekom'un erişim şebekesini olumsuz etkiledi

Sel ve su baskınları Türk Telekom'un erişim şebekesini olumsuz etkiledi

Türk Telekom, yurdun büyük bölümünü etkileyen yağışlı havanın ardından yaşanan sel ve su baskınlarının erişim şebekelerini olumsuz etkilediğini ve genel arıza durumu oluştuğunu bildirdi.
     Türk Telekom, yaptığı açıklamada, yurdun büyük bölümünü etkileyen yağışlı havanın ardından Çanakkale, Bandırma, Biga, Lapseki, Avşa ve Marmara Adası'nda yaşanan sel ve su baskınlarının erişim şebekelerini olumsuz etkilediğini ve genel arıza durumu oluştuğunu bildirdi. Açıklamada şunlar kaydedildi:
     "Bölgede jandarma, kaymakamlık, sağlık ocağı gibi acil durumlarda ulaşılması gereken noktalarda telefonlar çalışmaktadır. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ bölgesinde ise münferit şebeke arızaları meydana gelmiş, uzun süren elektrik kesintisi nedeniyle bazı noktalara hizmet verilememiştir. Türk Telekom ekipleri, tüm bölgelerde, arızaların bayramdan önce giderilmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir."
    
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir