Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin

  • Yazı boyutu
Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin

"Sağlık ve eğitim, bankamızın en öncelikli projeleri arasında"

Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, "Sağlık ve eğitim, bankamızın en öncelikli projeleri arasındadır" dedi.
     Safran Sağlık Grubu tarafından Karabük'te kurulan Özel Medikar Hastanesi'nin yapımı için Şekerbank'ın 36 milyon lira tutarında finansman desteği sağlaması dolayısıyla hastanenin konferans salonunda tören düzenlendi.
     Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin, buradaki konuşmasında, bu projenin kendileri için gurur verici bir proje olduğunu söyledi.
     Anadolu'nun içerisinden çıkıp büyüyen bir banka olduklarını, bankalarının bu yıl 60. kuruluş yıl dönümünü kutladığını anlatan Uluşahin, şöyle konuştu:
     "Karabük'te de 36 yıldır varız. Bizim için en büyük değer, bulunduğumuz Anadolu şehrine bir katma değer yaratmak. Bu proje, bu hastane, bankamızın her kademesinde, neredeyse sizler kadar desteklediğimiz bir proje oldu. Sağlık ve eğitim bizim bankamızın en öncelikli projeleri arasındadır. Özellikle Anadolu'dan böyle bir proje çıktığı zaman, buna sahip çıkmak, bunun nihayetlendiğini görmek, hastaların geldiğini görmek, bizim için çok büyük bir mutluluk. Özellikle, böyle bir günde aranızda olmaktan çok mutluyuz. Bu projenin devamında ya da bundan sonraki projelerinizde seve seve sizlerle birlikte olacağız."
     Karabük Özel Medikar Hastanesi Genel Müdürü Adem Kar ise ekonomik krize rağmen böyle bir yatırım yapmaya karar verdiklerinde, kendilerine Şekerbank'ın destek olduğunu belirterek, "75 milyon liraya mal olan bu projede, bize verdikleri maddi destekle hayali gerçeğe çevirdiler" dedi.
     Daha sonra, Medikar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Akgün, Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin'e plaket verdi.
    
    
    


Bu haberi 260 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir