Savunma Sanayi Müsteşarlığı 14 personel alacak

  • Yazı boyutu
Savunma Sanayi Müsteşarlığı 14 personel alacak

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 14 personel alacak

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, yönetici asistanı pozisyonunda çalıştırılmak üzere 14 kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Devlet Memurları Kanunu'nun ilgili maddesinde belirtilen genel şartları taşıması istenen adayların, en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Alman Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Fransız Dili ve Edebiyatı, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İngiliz Dil Bilimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık, Sosyoloji, Felsefe, Türk Dili ve Edebiyatı bölümleri veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından onaylanmış yurt içindeki veya yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor.
     Sınav, mülakat şeklinde yapılacak. Adayların sınavda başarılı olmaları için ortalama en az 70 puan alması gerekecek.
     Müsteşarlığın internet sayfası üzerinden veya Savunma Sanayi Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Daire Başkanlığı'na şahsen yapılabilecek başvurular, 22 Ekim'de başlayacak, 5 Kasım 2012 günü saat 18.00'de sona erecek.
    
    
    

Bu haberi 183 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir