Satılık kaplumbağa kabuğu

  • Yazı boyutu
Satılık kaplumbağa kabuğu

Satılık kaplumbağa kabuğu

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Erenköy İşletme Müdürlüğü, aralarında kaplumbağa kabuğundan çatala, güneş gözlüklerinden oyuncağa kadar 31 grup eşyayı ihaleyle satacak.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısındaki yayımlanan duyuruya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Erenköy İşletme Müdürlüğü, tasfiyelik hale gelen, satışa esas bedeli 49 lira ile 633 bin 670 lira aralığında değişen 31 grup eşyayı açık arttırma usulüyle satışa çıkardı.
     Satışa çıkarılan ürünler arasında presli-pressiz kaplumbağa kabuğu, çatal-kaşık-bıçak seti, muhtelif güneş gözlükleri, muhtelif markalarda kol saati, çanta, cep telefonu yedek parçası, müzik çalar, küresel valf, cep telefonu bataryası, oyuncak, eşarp, pompa motoru, hafıza kartı da bulunuyor.
     İlgililer, ihaleye ait şartname ve eklerini 10 lira karşılığında Erenköy İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğü'nden alabilecek.
     İhale, 11 Ekim Perşembe günü, saat 09.30'da, "Dudullu Caddesi İETT Anadolu Garajı Yanı Ataşehir/İSTANBUL" adresindeki ihale salonunda yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 1,248 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir