Şarkikaraağaç Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu

  Aşağı Kale Mahallesi Anadolu Öğretmen Lisesi Yanı Şarkikaraağaç (Şarkikaraağaç / Isparta / Türkiye)
  090-532-2749084
  Halil İbrahim Akbulut (Firma Sahibi / Ortağı)

  Şarkikaraağaç Akdeniz Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu Şarkikaraağaç `da 4 yıldız sertifikası almış ilk ve tek yurttur. Siyasi görüşü olmayan yurdumuz, hiçbir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.

  Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu´nun İlkesi; Öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır. 2,4 ve 6 kişilik ferah odalarımız,yerden ısıtma ve kalorifer sistemi,lcd televizyon,sıcak su,wireless internet bağlantısı,şömine gibi imkanlarımızın yanı sıra kütüphanemiz,mode

  mutfaklarımız,dinlenme ve çalışma odalarımız,sinema salonumuz, marketimiz, Oyun salonumuz, fitness salonumuz, spor ve halk oyunları kurslarımız, çamaşırhanemiz, sağlık hizmetleri, revir,en önemlisi sadece bayan personelimizle Öğrencilerimize lüks standartlar sunuyoruz. yurdumuz, temiz bir aile sıcaklığını, kalite ve güveni bir arada hizmetinize sunuyor.

  Binamız deprem yönetmeliklerine uygundur. Öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir biçimde yaşamaları için yurt olarak temelden inşa edilen binamız Şarkikaraağaç`ta 4 yıldız otel sertifikası almış tek yurttur.

  Yurdumuzda toplam 30 oda mevcuttur. 2, 4 ve 6 kişilik odalar olmak üzere; 120 kişilik kapasiteye sahiptir.Her odada banyo, lavabo, wc, televizyon, telefon ve balkon bulunmaktadır. Yurdumuzda toplam 2 yemekhane, 2 etüd salonu, 2 dinlenme salonu, 2 misafirhane,1 internet kafe, 1 fitness salonu, revir,250 kişilik sinema salonu, ortak kullanıma hazır kütüphane mevcuttur.

  Isıtma, fuel oil yoluyla sağlanmaktadır. 24 saat sıcak su sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği self servis olarak verilmektedir. İhtiyaç duyan öğrencilerimiz için kafetaryamız mevcuttur. 24 saat kesintisiz adsl bağlantıyla öğrencilerimize ücretsiz internet erişimi verilmektedir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Şarkikaraağaç Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
  Aşağı Kale Mahallesi Anadolu Öğretmen Lisesi Yanı Şarkikaraağaç (Şarkikaraağaç / Isparta / Türkiye)
  090-532-2749084
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir