Sarem Pipe Extrusion Line

  107/9 Ataturk Blv, Ikitelli Org San, Basaksehir (Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye)
  090-530-9355834 090-212-6713568
  Sarempipeextrusion (Pazarlama Müdür)

  Sarem Boru Üretim Hatti

  • Ürün Adı : Sarem Boru Üretim Hatti

  Ürün Hakkında

  SAREM MAKİNA

  Sarem Makina Türkiye’den tüm dünyaya, komple plastik boru üretim hatlarında en çok rağbet edilen bir makina üretim şirketidir. Hangi boru üretimini amaçlıyorsanız amaçlayın Sarem Makina çözüm üretmekte yanınızdadır. Ana mühendislik alanlarında ve üretimde çok yoğun bilgi ve tecrübe birikimimiz var ve bu bilgi ve birikimi sürekli yeni teknolojilerle besleyip sahaya uyguluyoruz.

  Alanımızda çok iddialıyız.

  Kalıp Teknolojileri Şirketimiz SARMOLD, standart ve özel uygulamalarınız için ful otamatik sistemlere uyumlu kalıplar üretmektedir.

  Boru Üretim Hatları şirketimiz SAREM, plastik boru üretim hatları için makina imal etmektedir. Firmamız tek bir extruderden komple üretim hatlarına kadar makinalar imal etmektedir.

  İlk keşif araştırmanızdan, geliştirme ve devreye sokmaya, servis ve makinalarınızı çalıştırma ve son teslimata kadar yanınızdayız. Her aşamada, size tam garantili ve üstün planlama ve mühendislik, yedek parça, servis ve destek sağlıyoruz. Sizin başarınız ve firmanıza değer katmak için bütün bilgi ve birikimizi ortaya koyuyoruz. Standart ve modüler olan makinalarımız ile müşterinin ihtiyacına göre özel çözümler üretiyoruz bu stratejiyle sizlere fiyat ve kapasite avantajları sağlıyoruz.

  Tüm dünyadaki müşterilerine yakın oluşuyla SAREM MAKİNA bütün dünya plastik boru üretim pazarlarında vardır. Servis ve satış ağımız sayesinde bütün dünyadaki müşterilerimize bir adım mesafe kadar yakınız.

  Sarem Makina sizin esnek üretim ve en yüksek kalitede ürünleri en uygun fiyata üretebilmenize olanak sağlayacak komple boru üretim hatları imal etmektedir. İster PVC ister PE veya PP işleyin, Sarem Makina 16mm den 1000mm ye kadar olan plastik boru üretiminiz için gerekli olan her makinayı otomasyonu ve yüksek verimliliği dahil size üretecektir. Geniş ürün çeşitliliğimiz tek vidalı ekstruder den çift vidalısına, kafadan diğer bütün aksama kadar tek tek veya set halinde istediğiniz otomasyon seviyesinde sizlere teslim edilecektir. Bütün ürünlerimizin en yüksek kalitede ve en yüksek verimlilikten ödün verilmeyecek şekilde mühendislik çalışmaları yapılmış olup, hammadde sarfiyatını en aza indirip, en alt seviyede elektrik kullanarak maaliyetleri optimum seviyede tutmaktadır. Biz sizin bilgili ve birikimli mühedislerimizle boru üretim hatları partneriniziz.

  Sarem Makina çift katmanlı 16mm den 800mm çapa kadar Korige boru üretim hatları imal etmektedir.
  Çift katmanlı Korige boru yeni bir boru çeşitidir kablolama, temiz su ve atık su taşıma borusu olarak kullanıla bilmesi gibi önemli avantajlarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca düzgün iç yüzey, yüksek dayanıklılık, hafiflik, düşük aşınma, uzun ömür, esneklik, kolay kullanım vs. bu üstün özellikleriyle geleneksel boruların yerini almaktadır. Özellikle şehir yağmur suları, pis su sistemlerinde, evlerin kanalizasyon bağlantılarında, maden yataklarında, düşük basınçlı su taşımalarda, havalandırma ve inşaatların kablo hatlarında kullanılmakta ve Elektrik idarelerinin, Şehir planlayıcıların, Posta servislerinin, Su idarelerinin vs. çok yüksek takdirlerini almaktadır.

  Kontak Bilgileri:

  Sarem Makina
  Atatürk Bulvarı 107/9, İkitelli Org San Böl, Başakşehir
  34670 İstanbul Türkiye
  Tel: +90212 671 3566
  Fax: +90212 671 3568
  www . sarem . com.tr

  Oktay Celik
  Pazarlama & Satış Müdürü
  export @ sarem . com . tr
  Mob: +90 530 935 58 34

  Plastik boru makinaları, plastik boru ekstruder, boru ekstruder, ekstruder, extruder makinası, plastik boru makinası, boru üretim hattı, plastik boru üretimi hattı, çift katmanlı korige boru makinası, boru hattı, tek duvarlı korige boru hattı, pvc korige boru makinası, pe korige boru makinası, ekstruder, extruder, boru makinası, tek katlı boru üretim hattı, spiral boru makinaları, plastik boru üretim hattı, ppr boru makinası, plastik makinaları, pastik makinası, plastik boru ekstruderi, korige üretim hattı, korige ekstruder, korigatör, çift katmanlı boru üretimi, alüminyum katmanlı boru üretim hattı. Tek vidalı ekstruder

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Sarem Pipe Extrusion Line
  107/9 Ataturk Blv, Ikitelli Org San, Basaksehir (Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye)
  090-530-9355834
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir