Sanko Makina yeni iş makinesini İEF'de görücüye çıkardı -Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı…

  • Yazı boyutu
Sanko Makina yeni iş makinesini İEF'de görücüye çıkardı
     -Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı…

Sanko Makina yeni iş makinesini İEF'de görücüye çıkardı -Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı Hamut: -"İş makineleri sektöründe distribütör olarak başladığımız yolculukta üretici kimliğiyle sektörde yer alıyoruz"

Sanko Holding'in iş makineleri sektöründeki şirketi Sanko Makina, Gaziantep üretim tesislerinde yeni geliştirdiği "MST 6" serisi yeni kazıcı ve yükleyici (bekoloder) iş makinesini, 81. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda tanıttı.
     Sanko Makina tarafından geliştirilen, "MST-6 bekoloder", 81. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ile görücüye çıktı.
     Geliştirilmesinin ardından, ilk kez İEF'te beğeniye sunulan iş makinesinin tanıtımına, Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut da katıldı.
     Hamut, tanıtımda yaptığı konuşmada, Sanko Makina olarak her yıl katıldıkları İEF'in, bu yıl kendileri için farklı ve özel bir anlamı bulunduğunu söyledi.
     İş makineleri sektöründe 1999 yılında Doosan'ın Türkiye distribitörlüğü ile başlayan yolculuklarında, yaklaşık on yıldır üretici kimliğiyle yer aldıklarına dikkati çeken Hamut, şunları kaydetti:
     "İş makineleri sektöründe distribütör olarak başladığımız yolculukta üretici kimliğiyle sektörde yer alıyoruz. Gaziantep'teki fabrikamızda 'MST' markasıyla başladığımız bekoloder ve telehandler üretimimiz, yıldan yıla büyüyerek devam ediyor. Gelişen teknoloji, artan tüketici ihtiyaçları ve sektörel değişimler, her firma gibi bizleri de daha iyisini yapmak için teşvik ediyor. Bekoloder ürünlerimize bir yenisini ekledik. Bu yeniliği, uzun yıllar önce MST markasının temellerinin atıldığı il olan İzmir'de sizlere sunmaktan kıvanç duyuyoruz."
     Toplantıda, Sanko Makina Ürün Geliştirme Müdürü Hasan Yaran da "MST 6" serisi yeni bekoloderlerin teknik özellikleri hakkında bilgi sunarak, "MST 6"nın konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetleriyle yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken olacağını ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir